Cracovia Maraton

ortotop urazy sportowe

Witamy ponownie uczestników Cracovia Maraton i cieszymy się na kolejne dni spędzone razem z Wami. Jesteśmy zespołem pracującym w Centrum Medycznym Ortotop mieszczącym się w Krakowie przy ulicy Ludwinowskiej 11. Łączy nas pasja. Jest nią ortopedia sportowa i fizjoterapia. Wielu naszych pacjentów uprawiających na co dzień sport boryka się z problemami związanymi w przeciążeniami mięśni i stawów. Często nie potrafią sami sobie z nimi poradzić i szukają pomocy w naszej poradni.🏥

Dysponując odpowiednią wiedzą i możliwością wykonania badania USG aparatem Esaote MyLab 40 z głowicą do badania narządu ruchu, jesteśmy w stanie zdiagnozować 🔎 większość problemów w trakcie jednej wizyty i zaplanować właściwe leczenie.

Na miejscu prowadzimy rehabilitację z pomocą doświadczonych fizjoterapeutów.🚨🚨🚨 Dysponujemy możliwością wykonania w pełnym zakresie operacji narządu ruchu. W razie konieczności służymy radą, doborem i wykonaniem indywidualnych wkładek leczniczych, również sportowych. W niektórych przypadkach wspomagamy leczenie podaniem osocza bogatopłytkowego (PRP), iniekcji dostawowych z kwasu hialuronowego, a w trudno gojących się złamaniach metodą LIPUS z wykorzystaniem dostępnego na miejscu urządzenia Exogen.

Czasem leczenie wymaga wsparcia czy odciążenia w postaci ortez, stabilizatorów lub innych urządzeń ortopedycznych, w które możecie się zaopatrzyć w naszym sklepie Ortotop przy al. Daszyńskiego 30.

Wszystko po to, byście mogli nadal oddawać się swym ulubionym aktywnościom sportowym.

Jak w zeszłym roku zapraszamy na nasze stoisko Ortotop podczas EXPO 17.PZU Cracovia Maraton w dniach 20 – 21 kwietnia, gdzie będzie można zapoznać się z naszą ofertą. Dodatkowo zainteresowanym zawodnikom udzielimy nieodpłatnych konsultacji w zakresie medycyny sportowej, ortopedii i fizjoterapii. Pokażemy możliwości diagnostyczne ultrasonografii w obrazowaniu narządu ruchu.

Na maratonie się jednak nie kończy. Będziecie przecież dalej trenować i startować. My wiemy co to pasja… Ciężkie treningi to wysiłek, ból, czasem kontuzje. Nie musicie się tym martwić – my potrafimy sobie z tym radzić. Także w tym roku deklarujemy chęć udzielania bezpłatnych konsultacji ortopedycznych, fizjoterapeutycznych lub z medycyny sportowej w naszym Centrum Medycznym Ortotop przy ulicy Ludwinowskiej 11/9 dla 35 uczestników 17. PZU Cracovia Maraton, którzy zgłoszą się do nas do końca sierpnia 2018 🏆 r.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji i mamy nadzieję służyć Wam fachową pomocą.

Zespół Ortotop