Zespół

Ortotop Kraków Ludwinowska

Zespół Centrum Medycznego Ortotop w Krakowie to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, specjalizujących się w ortopedii, chirurgii ortopedycznej, ortopedii sportowej oraz innych dziedzinach medycznych, takich jak diabetologia, chirurgia ogólna, proktologia, reumatologia, fizjoterapia, dietetyka, neurochirurgia i endokrynologia. Nasza placówka zapewnia kompleksową opiekę medyczną, obejmującą diagnostykę, leczenie i rehabilitację na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w leczeniu urazów i schorzeń narządów ruchu, w tym takich jak ACL (w więzadle krzyżowym przednim), LCL (w więzadle poboczno-przyśrodkowym), MCL (w więzadle przyśrodkowym), ATFL (w więzadle pobocznym stawu skokowego). Dbamy o to, aby każdy pacjent otrzymał indywidualnie dopasowaną terapię, skupiając się nie tylko na leczeniu, ale także na profilaktyce i rehabilitacji.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej oraz wsparcia na każdym etapie ich leczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia specjalistów w Centrum Medycznym Ortotop w Krakowie