Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Medycznego nawiążemy współpracę z lekarzami różnych specjalizacji. Lekarzy zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o kontakt mailowy: tomaszkawa@ortotop.pl

Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży w naszym sklepie medycznym przy al. Daszyńskiego 30 w Krakowie

Obowiązki:

– obsługa klienta w sklepie,
– sprzedaż artykułów medycznych (w tym produktów refundowanych przez NFZ)
– bieżąca obsługa pacjentów; przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

Wymagania:

Poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach.
Wymagane wykształcenie w którymś z wymienionych kierunków: fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia,
lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych / warunek konieczny – tylko podane kierunki / dowolnie 1 / lub kurs będą brane pod uwagę

PROSIMY NIE SKŁADAĆ APLIKACJI BEZ WYMIENIONEGO WYKSZTAŁCENIA

Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”